وظایف مشاور سئو چیست؟

ساخت وبلاگ

مشاور سئو کیست وچه انتظاراتی باید از آن داشته باشیم؟

وظایف مشاور سئو چیست؟ مشاور SEO یک متخصص است که مسئولیت مشاوره ای را که به او ارائه می دهد ، بر عهده دارد. این بدان معناست که اگر توصیه مشاور سئو خوب باشد ، این یک امتیاز برای مشاور است و اگر توصیه های وی بد باشد ، مسئولیت با او اشتباه است. به عنوان مثال ، او می گوید ما نیازی به گزارش در این بخش نداریم و با قیمت پایین تر افزایش خواهیم یافت ، بنابراین چنین است.

این یک نکته خوب برای آن مشاور بهینه سازی است. اما اگر او گفت ، به عنوان مثال ، پیوندی را از نوار کناری از صفحه ای با 100000 صفحه فهرست خریداری کنید و صفحه اسپم است ، یا بعد از حذف پیوندها (زیرا پیوندها در نوار کناری زمان زیادی را می گیرد و فروشندگان آنها ، اینها پیوندهایی مانند زمانی که ، به عنوان مثال ، آنها به مدت 1 ماه ، 3 ماه ، 6 ماه یا 1 سال به فروش می رسند) اگر سایت کاهش جدی در رتبه بندی یا مجازات داشته باشد ، این مسئولیت مشاور سئو است.

اما اکنون می خواهیم ببینیم که یک مشاور سئو چه کاری انجام می دهد؟

تجزیه و تحلیل و بررسی مکان
اولین کاری که مشاور بهینه سازی انجام می دهد بررسی صفحه اصلی است. هنگام مشاهده سایت ، وی می یابد که سایت از نظر داخلی ، خارجی ، محتوا و سایر بهینه سازی چیست. در جایی که کار و پیشرفت وجود دارد و کدام قسمت ها ضعیف هستند و نیاز به اصلاح یا کاملاً باقی مانده است. همچنین نقاط مثبت موجود در سایت را پیدا می کند و سعی می کند نقاط ضعف را از بین ببرد و با برنامه هایی که برای رشد دارد ، نقاط مثبت را تقویت کند.

صفحه رقبا را تجزیه و تحلیل و مرور کنید
در مرحله بعدی ، تجزیه و تحلیل صفحه رقبا لازم است. مشاور بهینه سازی باید بررسی کند که چه ویژگی های منفی دارای صفحات رقیب برای سایت ما است تا رتبه بهتری در آن بخش از رقبا کسب کند. همچنین باید بدانید که ویژگی های خوب و بد صفحات رقیب برای اجرای آنها در مهندسی مخالف صفحه مشاوره مشتری و رشد آن چیست.یکی از مهمترین نکات در تحلیل رقبا ، یافتن کلمات کلیدی است که رقبا کار کرده اند.

در واقع ، ما باید به استراتژی سئو آنها نگاه کنیم. به عنوان مثال ، در حال حاضر ، رقابت برای میزبانی کلمات یا خرید بسیار شدید است ، اما می بینیم که برخی از شرکت های میزبان ، مانند Mizbanfa ، از تکنیک هایی برای تولید محتوای متن برای آسانتر و بیشتر برای آوردن صفحه خود به Google استفاده کرده اند. و اکنون یکی از میزبان ترین میزبان ایران یکی از مهمترین مکان های ایران است. من همچنین برای میزبانی از صفحه آموزش ، محتوای خوبی نوشتم که به راحتی و بدون صرف وقت و انرژی زیاد نیز در رتبه بندی قرار گرفت.

بنابراین استراتژی محتوای آنها چیست و سئو بسیار مهم است زیرا به ما کمک می کند تا از رقابت جلوتر باشیم. رقبای ما می توانند از طریق وبلاگ وبلاگ و بهینه سازی کنند و اطلاعات را بدست آورند ، و سپس از تکنیک های بازاریابی محتوا برای تبدیل مشتریان به مشتری یا بهینه سازی مستقیم محصول یا خدمات خود استفاده می کنند.

هر یک از این دو روش مشکلات و امکانات خاص خود را دارند و همچنین هزینه های بهینه سازی آنها ، سهولت یا دشواری رتبه بندی در آنها و زمان آنها برای بهینه سازی با یکدیگر متفاوت است. مشاور SEO ، با بررسی رقبا و اندازه گیری همه این موارد ، سرانجام برنامه ای را برای ارائه مشاور بهینه سازی با بهترین هزینه و زمان ممکن تهیه می کند.

نکته آخر در تحلیل رقبا این است که باید ببینیم کدام روش استراتژی SEO و SEO سودآورتر است. سئو با کلمات طولانی و ساده و بازاریابی محتوا می تواند آسانتر و ارزان تر باشد ، اما در پایان سود کمتری دارد. در این مدت ، بهتر است در کلمات اصلی و دشوار برای کسب درآمد بیشتر ، وقت و هزینه بیشتری را صرف SEO کنید.بار کار را بررسی کنید
سئو در هر زمینه کار کاملاً متفاوت است. بهینه سازی صفحه معدن با بهینه سازی صفحه بازاریابی دیجیتال بسیار متفاوت است. البته اساس کار یکسان است ، اما کارهایی که باید انجام شود و میزان آنها متفاوت است. در زمینه مانند "خرید نمک" لازم نیست برای بهینه سازی کار زیادی کنید. اما زمینه کار همانند ما ذکر شد ، این یک جنگ واقعی است یا حتی زمینه برای امتحان ورودی یک جنگ واقعی است که در آن همه رقبا پول خرج می کنند و با سئو بسیار جدی برخورد می کنند. بنابراین ، مرحله بد مشاور بهینه سازی بررسی بار کاری سایت مشاوره مشتری است.

فعالیت را بررسی کنید
فعالیت و روشهای کار در آن مکان چیست؟ بهینه سازی وب سایت خبری با صفحه فروشگاه بسیار متفاوت است و بهینه سازی صفحه وبلاگ با صفحه شرکت بسیار متفاوت است. به عنوان یک مشاور سئو ، باید به این موضوع بپردازید که چگونه آن صفحه کار می کند و در مورد چگونگی صفحات بهینه سازی که متفاوت هستند متفاوت هستند.

به عنوان مثال ، در وب سایت های بهینه سازی اخبار ، کپی کردن یک کار بسیار متداول است و نه تنها سایت مجازات نمی شود بلکه احتمالاً رشد خواهد کرد ، بلکه اگر با یک وبلاگ یا صفحه شرکت کپی کنید ، این یک چیز خوب نیست و احتمال کاهش رتبه ها وجود دارد.

مراحل قبلی در صفحه را بررسی کنید
همچنین باید بررسی شود و مراحل قبلی در سایت چیست. مدیران سایت چه اقداماتی را انجام داده اند یا متخصص تولید محتوا یا مدیر قبلی سئو در آن صفحه و چه برنامه ای را اجرا کرده اند؟

این امکان وجود دارد که مدیر قبلی SEO فقط به گزارش برود و از بسیاری از تکنیک های بهینه سازی خارجی دیگر استفاده نکند ، که منجر به افزایش هزینه ها شد یا اینکه می توان روی کلمات نامناسب کار کرد ، حتی اگر او از آنها ورودی دریافت کند. خوب بفروشیدیا مثلا ممکن است نیاز به ثبت نام باشد، اما این سایت قبلا ثبت شده و قدرت زیادی پیدا کرده است، بنابراین دیگر نیازی به خرید گزارش های جدید ندارید.

اوقات فراغت...
ما را در سایت اوقات فراغت دنبال می کنید

برچسب : مشاور سئو, مشاور سئو تبریز, نویسنده : سحر freetheme7 بازدید : 561 تاريخ : جمعه 27 خرداد 1401 ساعت: 22:37